Reference

Libuše Vebrová

https://www.facebook.com/groups/2182111418668903/user/100001599829063

Líbila se mi představa opečovávání na dálku a tak jsem neváhala a domluvila si s Janou balíček léčení. Mé zadání bylo posílit tělo, celková jeho regenerace, regenerace životních sil a nastartování léčivého procesu mého trávení, respektive žaludku a odstranění pálení žáhy, které je v chronickém stavu.

Jana velice rychle našla příčinu mých zdravotních potíží, které jsou samozřejmě pouhým následkem nezdravého chronického způsobu myšlení a pro mě to nebylo až tak překvapivé. Nicméně Janě se skutečně podařilo mě odstřihnout od tohoto programu, který už ve Vás jede automaticky. Nyní jej "vidím", dokážu identifikovat a pracovat s ním. 

Jana mi obnovila mou sílu a moc vybrat si jaké myšlenky si zvolím a čím tu svou mysl budu krmit. Léčení, opečovávání na dálku jsem si užívala a samozřejmě nyní už vím, že je to proces, který teprve započal. Ale že ta změna je, jsem si mohla uvědomit dnes ráno, když jsem "uviděla" ten další mechanismus, který k tomuto onemocnění patří. Když Vás pálí permanentně z jídla žáha, tzv. reflux, pak prostě odmítáte přijmout a strávit to, co se Vám v životě děje a hlavně neustále se k tomu vracíte. 

Jani děkuji za péči a trpělivost, podařilo se ti mě dát na novou kolej.  

Miriam Stelariia Latia

https://www.facebook.com/miriamstelariia

K Janě jsem se objednala na její novou službu, kde spojuje pranic healing s dalšími jejími dary. Nevěděla jsem téměř nic o tom, jak to bude probíhat, ale má duše si volala po léčení. S Janou jsme si cca 15 minut povídaly. Během pár minut jsme přišly na záměr, co je třeba u mě podpořit, léčit a posílit. Jana mě vedla ve vizualizaci k novému nastavení. Poté mě léčila. Cítila jsem velmi jemnou energii, která postupně sílila. Bylo to velmi příjemné a cítila jsem blaženost mé duše i těla. Měla jsem po velmi náročných týdnech a měsících, kdy jsem velmi intenzivně pracovala na sobě i na rodové linii. Byla jsem tím velmi vyčerpaná, ale spokojená. Po skončení léčení mi Jana zavolala a sdělila, co vše dělala. Velmi mě nadchlo, jak vnímala u každé čakry, co bylo potřeba, a který záměr je třeba přímo v ní posílit. Což při léčení zároveň dělala. Všechny záměry byly ty, na kterých pracuji. Jana je velmi příjemná a milá a má velmi silnou léčivou sílu a intuici. Ze srdce její služby doporučuji. <3

Markéta Reichertová

https://www.facebook.com/marketa.hruba1

Včera jsem si prošla Pranickým léčením od Jana Šimková. Už večer předtím, se mi otevřelo téma, které bych měla poléčit. Týkalo se to sexuality <3 následujícího rána, jsem byla nervózní, podrážděná a ubrečená. Otevřelo se mi to a já si tak mohla pobýt v tom "bahýnku" a prozkoumat, co tam mám. No prostě den na prd :-/
Ve čtyři hodiny jsme měly naplánované s Janou léčení. Už jsem se na něj těšila, protože jsem cítila, že mi to s tou mojí náladou pomůže.
Na začátku jsme zkonzultovaly mojí situaci a na co se chci zaměřit a pak jsme přešly na samotné léčení.
Co jsem cítila já:
Já sama mám zasvěcení do druhé stupně energie Reiki. Takže práce s energií to pro mě nebyla první. Je zajímavé to porovnání. Cítila jsem Pránu a vnímala jsem ji odlišně, než vnímám Reiki. Princip ale stejný. Cítím to na těle, kde mi ta energie působí.
Vnímala jsem, jak mi to čistí hlavu. Jak šestou čakru, tak mysl i oči. Poselství mi přišlo, že "nevidím". Moje hlava je děsně "ukecaná". Takže mi pořád předkládá různá řešení, ukazuje problémy, vytváří dedukce. Musím přestat občas "myslet" a jen vnímat. Najednou jsem viděla tu lásku, kterou moje hlava blokuje. Jak jsem to začala vidět, tak mi přišlo, jako kdyby mi "prasklo srdce" - nevím jak jinak to nazvat. V příjemném slova smyslu. Rozlila se po celém mém těle láska. Otevřela jsem jí dveře. To bylo velmi příjemné. Jako kdyby někdo hladil celé mé tělo.
Pak jsem cítila jak mi energie jde shora po páteři do země a ze země po páteři do vesmíru. Vnímala jsem, jak páteř ožívá. Aktivuje celé mé tělo, které jsem dokázala plně vnímat. Musela jsem se i narovnat. vypnout hruď a stát ve své síle. Vnímat svojí cenu. Vnímala jsem i šimrání na lopatkách.
Pak jsem energii cítila v kříži, děloze, ledvinách a močovém měchýři. Aktivovalo se mi celé pánevní dno a dolní čakry. U měchýře mi přišla zpráva "odpuštění". U ledvin, že bych měla dbát na svůj pitný režim (přiznám se, že na toto zapomínám), abych mohla svoje tělo lépe čistit a vyplavovat toxiny. Samá terapie, která čistí mysl, ale je potřeba očistit i tělo.
Nakonec jsem cítila, jak mi z podbříšku proudí sexualita.
Co navnímala Janička:
Nejdříve mi popsala, které čakry mi opečovala. Krásně to korespondovalo s mými prožitky <3 Byla to první, druhá, čtvrtá, šestá a sedmá čakra. Vnímala u mě důležitost té rovnováhy.. mít aktivní spodní a i vrchní čakry, které to spojují (už jsem o tom také psala, jak jsem si aktivovala třetí oko a pak při napářce jsem se musela stabilizovat a opečovat dolní čakry). Stejně tak rovnováha mezi tělem a duší. Udělala mi propojení nebe a země, což také krásně odráží to, co jsem cítila O
Dále pak aktivaci vnitřní milenky. K tomu navnímala, že mi pomůže i péče o mé vlasy (což je také zajímavé, dlouho přemýšlím nad červeným proužkem do vlasů, který by mě mohl spojit s dolními čakrami :O).
Vnímala u mě dračí sílu. Což mě nejdříve zmátlo. Já se vnímám právě jako víla (Při terapii Cesta, jsem si aktivovala i křídla - posdílím příště). A ze zvířecích průvodců ke mě nedávno přišla tygřice. Ale když nad tím tak přemýšlím, u tygřice a dračice vnímám lehce podobnou energii a také mě napadlo, zda to šimrání na lopatkách nebyli dračí křídla. Docela jsem se od včera s touto energií propojila. Hold budu doma teď dračice :D.
Také vnímala, že se mi otevírá téma posvátné sexuality. To se mám na co těšit. <3
Večer a i dnes ráno se cítím krásně. Zharmonizovaná, opečovaná a plná energie a lásky.
Pranic Healing moc doporučuji. Je to zase něco jiného, nechat se opečovat od někoho. Sama si Reiki občas dělám, ale takhle to je jiný zážitek a tato energie mi byla velmi příjemná <3

Lucie Dohnalová

https://www.facebook.com/lucie.dohnalova.733


Využila jsem nabídky "Pranic Healing" od Jany Šimkové a musím říct, že to je moje první zkušenost s touto službou. Vlastně jsem ani nevěděla, jak to funguje, ale cítila jsem, že je to právě to, co zrovna potřebuji. S Janou jsem měla úvodní rozhovor, abychom se domluvily, zda se chci na něco zaměřit a potom jsem se odevzala do její péče. Během léčení jsem pociťovala, jak mi proudí tělem teplo a vnímala změny na určitých částech těla. Po ukončení Healingu jsme měly s Janou ještě krásný rozhovor. Musím tedy říct, že je to naprosto úžasné, jak se Jana dokázala nacítit nejen na moje tělo i na mou duši. Je to úžasný pocit, když můžu mluvit s někým, který plně chápe moje pocity a moje potřeby. Úplně maximálně Janu doporučuji a její péče je tak úžasná, že jsem si s ní domluvila ještě další terapii na oblast ženství. Jsem velice poctěna, že jsem se mohla vložit do "péče" takové úžasné ženy 🙏. Velice děkuji 🥰 a DOPORUČUJI !!!

Petra Nimui Zmeškalová

https://www.facebook.com/petranimui.zmeskalova

Nevím, co mne to napadlo, ale odepsala jsem na nabídku Jany Šimkové na pránické léčení. Nicméně v téhle skupině nebude nikomu moc divné, že někdy poslechneme prostě naši intuici a já krutě potřebovala nějaký čas pro sebe a nějakou nehmotnou podporu.
Navíc zcela náhodou jsem měla i možnost hlídání a prostě jsem doma za sebou zavřela dveře a zamkla. A pak jsme si s Janou chvíli povídaly. Asi 15 minut? Nadhodila jsem 2 problémy, které vnímám jako propojené. Dlouhodobější zdravotní problém a úzkosti spojené s nedobrým dýcháním. Dostala jsem pár očekávatelných otázek (rozuměj, mám nějaké terapie za sebou a terapeut musí něco vědět) a rovnou mě překvapila moje odpověď na jednu z nich.
Jo, úzkosti jsou proto, že se bojím špatných věcí a umím si představit černější než černé scénáře "co nejhoršího se může stát" a to všechno má na svědomí to, že si hlídám, aby mi emoce nespadly příliš hluboko do temnot. Jenže úplně stejně si hlídám, aby se náhodou příliš neradovala a necítila se spokojená. A to bylo první aha. Jsem prostě stažená. A hodně mi chybí ty pozitivní emoce, energie neproudí.
No, ještě padlo pár rad a otázek a pak jsem si hezky lehla a odpočívala a čekala na druhé volání.
V průběhu jsem si myslela, že usnu, jsem pořád unavená, ale neusnula jsem. A v jednu chvíli se mi chtělo strašně se smát, přestože za dveřmi jsem slyšela, že dcera jede slušný záchvat nespokojenosti. Když Jana zase zavolala, cítila jsem se sice unavená, ale jak správně ona konstatovala, měla jsem jinou energii. Mluvila jsem uvolněně a skoro furt jsem se do telefonu smála. No, dozvěděla jsem se, co Jana na dálku opečovala a proč a jak, co se jí zdálo potřeba trochu nasytit a co by mi doporučila dál. Speciálně jsem čekala, zda tam řekne něco, co by mi vysvětlilo ten smích a taky že jo... Potom další porce rad (opět jeden AHA moment pro mne a posléze si to vzal za své i muž, jak jsem doufala))).
Čekala jsem pár dní, jak se budu cítit. A do dneška mi to rozhodně vydrželo, přesto jsem prošla vědmou, tak jsem se nepropadla do žádných temnot, jak to bývá a několikrát se mi stalo, že se mi objevily optimistické varianty myšlenek. Příklad, který si pamatuju - jsem ted´ před úplným rozjezdem živnosti, je toho hodně, co řeším - technické věci a miliarda strachů, chybějící čas...
Ale mojí hlavě těsně před záchvatem paniky naskočilo "teď tohle všechno jenom ověřuje, jak vážně to myslíš, ono to půjde, když neutečeš". Pro mnohé z vás úplně jasná myšlenka, pro mne něco, co od sebe prakticky neznám. No, a kromě toho, včera se mi naskytlo řešení několika technických problémů a ještě jsem ve své skupině zvedla své renomé dobře trefenou odbornou radou a nasměrováním, takže jsem dostala i signál, že jako jo, můžu jít dál. Souvisí to s pránickým léčením? To poslední zmíněné netuším, ale protože některé své myšlenky jasně nepoznávám (v dobrém), tak jako jo, souvisí . Mimo jiné se s Janou moc dobře mluvilo!

Sabina Hrabovská

https://www.facebook.com/sabina.hrabovska

Na léčení jsem neměla namyšlené konkrétní téma. To nám však rychle vyplynulo při úvodním hovoru. Jana řekla, co se bude dít a až skončí, že se spojíme znovu. A začala kouzlit...
Člověk musel vydržet jen relaxovat, třeba v leže, což bylo fátk "těžký".
Přihnal se obrovský vír energie, která rozbrněla snad každou buňku v mém těle. Energie citelně sílila v některých místech. Byl to úžasný pocit, takové procitnutí a zárověn naprostý klid...
A pak zazvonil telefon... Jakože už jo?
"Jak se cítíš Sabino?", zeptala se Jana.
No jak... právě mě vytáhli z pramene mládí, po buněčné mikromasáži a dobití všech baterek...
Odpověděla jsem: "Božsky".
Jana mi popsala, kde a co dělala a na co se mám zaměřit sama.
Léčení podstoupila i moje mamka a Janu si velmi pochvalovala.
Jani, děkuji. Bylo to opravdu božské a určitě se zase ozvu.

Lída Pešková

https://www.facebook.com/lida.peskova.3

Dnes jsem s Janou absolvovala Pránické léčení a byl to úžasný zážitek! Takhle opečovaná jsem se dlouho necítila!
Na začátku tel. hovoru jsme spolu cca půl hodiny řešily má životní témata a zdravotní problémy, které bych potřebovala poléčit. Jana mi v průběhu povídání nasdílela své vhledy
ohledně mých bloků a strachů, které se odrážejí i na mém těle a zdraví.
Následně jsme se odpojily a Jana mi začala energeticky léčit jednotlivé čakry. V průběhu léčení jsem měla těžko popsatelné, ale zároveň příjemné, tělesné prožitky. Cítila jsem, jak se mé tělo harmonizuje a léčí. Moc jsem si to užila!
Po léčení mi Jana opět zavolala a nasdílela, jaké čakry byly nejvíce oslabené a jaký záměr při léčení u jednotlivých čaker vznesla. Na závěr mi nasdílela několik inspirativních tipů a doporučení, jak s oslabenými čakrami pracovat, a na co mám zaměřit svou pozornost, abych zůstala v rovnováze.
Pokud s vámi Pránické léčení rezonuje, tak určitě neváhejte. Janičku můžu vřele doporučit! Budete v dobrých rukou ❤

Tereza Tučková

https://www.facebook.com/tereza.tuckova.v.souladu

Pranic Healing od Jany Šimkové jsem chtěla už dlouho vyzkoušet, a i když jsem tušila, že to bude skvělé, průběh i výsledek ještě předčil má očekávání!
Před samotným léčením jsme si s Janou moc přátelsky popovídaly o mých očekáváních, aktuálních životních tématech i zdraví. Už v tu chvíli jsem cítila, že se na mě Jana krásně naladila a získala jsem od ní první cenné tipy, jak podpořit své zdraví i další záměry.
Během samotného léčení jsme se odpojily a já i přes drobná rodinná vyrušení vnímala příjemný klid a pocit, jako bych byla zachumlaná v heboučkém šálu.
Po samotném léčení mi Jana zavolala zpět, doplnila další doporučení, a popsala své vhledy ohledně mé aury a čaker. Také nasdílela, jaké čakry mi léčila, v jakém stavu byly před tím i co mohu udělat pro to, aby zůstaly v ideálním stavu.Janino pránické léčení mi přineslo pocit, že jsem úžasně opečovaná, zvýšilo mou vitalitu a podpořilo mě v mé tvořivosti. Rozhodně ho doporučuji a až se budu chtít nechat znovu "rozmazlit", ráda se na Janu opět obrátím :)

Jitka Zoderová

https://www.facebook.com/jitka.zoderova

Zpětná vazba na Pranic Healing: 

Tak A já také byla už u Jany Šimkové .

Jedním slovem - wow, nemám slov. Úžasné napojení, propojení souvislostí a spoustu dalšího, co se nedá slovy popsat.

Děkuji za to, ze jsi se své služby rozhodla dělat naplno.


Julie Zákostelecká

https://www.facebook.com/chulietka

Reference na sluzbu od Jany Šimkove 

 https://www.facebook.com/jena.santini 

Pranic healing....leceni moc doporucuji, mela jsem vymyslene, ze budeme lecit tema komunikace, jsem na materske a bohuzel ma slovni zasoba je dost omezena ....nejdrive jen lezite, odpocivate a cekate, co bude...pak k vam zacinaji prichazet aha myslenky...u me to bylo: pokud se chces neco dozvedet, ptej se a polemizuj....asi po 45 minutach vam Jana zatelefonuje a rekne, co zjistila...dozvedela jsem se, ze jsem na tom energeticky spatne, nezamerila se totiz jen na jeden problem, ale projela me radeji celou a zjistila, ze skoro vsechny cakry maji nejaky energeticky problem. Posilila je a dala mi i rady, abych nosila vic barevneho obleceni a uzivala vit D (ten ja teda uzivam). Kdyz me Jana lecila, citila jsem urcity diskomfort v krku a potom v okoli pupiku, tam jsem mela asi bloky nejvetsi. Po leceni jsem byla malicko unavenejsi, ale to brzy preslo. Sluzbu urcite doporucuji. 

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky